سرویس خواب زرین مدل الیزابت

این صفحهدر حال به روزرسانی است

آنچه لازم است در مورد گروه صنعتی تشک زرین بدانید؟


گروه صنعتی تشک زرین با یک قرن تجربه ، حضور خود را در عرصه تولید در پایتخت فرهنگی و هنری ایران با تلفیق هنر و صنعت در این عرصه و با تعهدی بزرگ اعلام نموده و اینکه یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین تولیدکنندگان در ایران میباشد.

کارخانه بزرگ تشک زرین با مساحتی بالق بر بیست هزار مترمربع و با بکارگیری مدرن ترین و مجهزترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا و توان تولید بیش از یکصد و بیست هزار تخته تشک در سال در انواع طبی ، طبی فنری ، فول ارتوپدیک و ... بزرگترین تولید کننده تشک و کالای خواب در جنوب کشور میباشد.

مجموعه ی بزرگ تشک زرین خود را در جمع بزرگانی می بیند که با هدف جلب رضایت باطنی مشتریان خود گام های اساسی و مثبتی را طی نموده و به پاس رعایت حقوق مصرف کنندگان و حمایت شما مشتریان عزیز در میان تمامی تولیدکنندگان کالای خواب به تنهایی برای دومین سال متوالی موفق به دریافت گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس و همچنین لوح رضایت مندی مشتری از اجلاس سراسری حمایت از حقوق مصرف کننده گردیده است.

تماس با ما

ما معتقدیم ارتباط با مشتری نقش موثری در بهبود روند تولید و خدمات دارد . باعث افتخار است با ارائه نظر ، پیشنهاد و انتقاد های سازنده خود ، ما را در جهت خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید. کارخانه بزرگ تشک زرین با بیش از سیصد نمایندگی فعال در سراسر کشور و سه نمایشگاه و فروشگاه بزرگ عرضه مستقیم محصولات در شهر شیراز در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

  • 37733483_071      37733493_071


  • info@example.com

  • کارخانه : شیراز ، شهرک صنعتی بزرگ ، میدان کوشش خیابان سازندگی ، خیابان 603


    شعبه وصال : خیابان وصال ، چهارراه منوچهری


    شعبه صنایع : بولوار صنایع ، حدفاصل بوستان فاطمی و فرمانداری


    شعبه دروازه سعدی : خیابان زند ، نرسیده به دروازه سعدی ، روبروی سه راه راهنمایی